Az utóbbi időben került sor a Bolyai Farkas Multidiszciplináris Tantárgyversenyre és a Gelei József Országos Biológiai tantárgyverseny megyei szakaszaira.
A Bolyai Farkas Multidiszciplináris Tantárgyverseny megyei szakaszán március 10-én növény és állatfiziológia szekcióján iskolánk 2 tanulója vett részt:
Hompoth Beáta- Karina I. helyezést ért el és így képviseli iskolánkat az országos szakaszon.
A Gelei József Országos Biológiai Tantárgyverseny megyei szakaszán március 26-án 4 diák képviselte iskolánkat:
Hompoth Beáta-Karina II. helyezést ért el.
Szívből gratulálunk minden versenyzőnek!
Felkészítő tanár: Gál Emese
Hálásan köszönjük mindazoknak, akik személyi jövedelemadójuk 3,5%-át a Márton Áron Egyesület javára ajánlották fel. Támogatásuk révén továbbra is diákjaink javát szolgáló oktatási, kulturális és közösségi programokat valósíthatunk meg.
Az elmúlt tanévben az FK színeiben szereplő fiatal labdarúgóink nemcsak a tanulmányi feladataikban, hanem a sportpályán is helytálltak.