Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

2026-02-26

2026. február 25-26-án került megszervezésre az Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny Erdélyi döntője a Babeș-Bolyai Tudományegyetem Kémia karán.

Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny
Iskolánkat a megyei fordulón elért eredmények alapján négy diák képviselte:
  • Tamási Ádám 9C,
  • Bálint Zalán 10C,
  • Both Szilárd 10C
  • Vitos Dorka 11C.
Az erdélyi döntőn - ahol már az elméleti megmérettetetés mellett gyakorlati próbán is bizonyítani kellett: Vitos Dorka  1. helyezést ért el, Tamási Ádám és Bálint Zalán dicséretben részesültek és továbbjutottak a magyarországi döntőre.
 
Felkészítő tanáraik: Bilibók Katalin (11. osztály) és Oltean Éva (9. és 10. osztály)
 
Nagy büszkeséggel gratulálunk nekük!
 
A kolozsvári döntőre való utazást a Márton Áron Tehetséggondozó Egyesület támogatta.  Ezúton is köszönjük!
A Márton Áron Egyesület támogatása
2026-06-18

Hálásan köszönjük mindazoknak, akik személyi jövedelemadójuk 3,5%-át a Márton Áron Egyesület javára ajánlották fel. Támogatásuk révén továbbra is diákjaink javát szolgáló oktatási, kulturális és közösségi programokat valósíthatunk meg.

Labdarúgók az iskolánkban
2026-06-18

Az elmúlt tanévben az FK színeiben szereplő fiatal labdarúgóink nemcsak a tanulmányi feladataikban, hanem a sportpályán is helytálltak.

A Ballagás programja
2026-05-27

A végzőseinket 2026. május 29-én búcsúztatjuk. Ünnepeljenek velünk!