Sikeresnek bizonyult az idei TDK biológiából.Az ülésszakon 11 dolgozat került bemutatásra – elsősorban természeti értékeink bemutatására helyezve a hangsúlyt.
A IX. osztályos tanulók, bár a legtöbbnek első előadása volt, igyekeztek jól felkészülten szerepelni. Dicséret illeti mindannyiukat!
A bemutatott dolgozatok elbírálására György Éva egyetmi docenst, valamint Máthé István adjunktust kértük fel, mindketten a Sapientia EMTE tanárai.
Ezúton is köszönjük szakszerű, irányadó észrevételeiket, meglátásaikat!
A zsűri véleménye alapján a következő sorrend alakult ki:
I. díj: Csíki Henriette – IX. C. oszt.
II. díj: Kovács Krisztina – IX. C. oszt
III. díj: Bíró Norbert, Szabó Ervin – IX. D. oszt
Dicséret: Balog Laura – IX. C. oszt
Csipor Fodor Andrea – IX. C. oszt.
Hálásan köszönjük mindazoknak, akik személyi jövedelemadójuk 3,5%-át a Márton Áron Egyesület javára ajánlották fel. Támogatásuk révén továbbra is diákjaink javát szolgáló oktatási, kulturális és közösségi programokat valósíthatunk meg.
Az elmúlt tanévben az FK színeiben szereplő fiatal labdarúgóink nemcsak a tanulmányi feladataikban, hanem a sportpályán is helytálltak.