2015. január 16-án, pénteken került sor a hagyományos farsangi bálra, amelyet az iskola vezetősége és szülőbizottsága szervezett. A jó hangulatú mulatságon a Party Boys zenélt. Mindenkinek köszönjük a részvételt és további víg farsangi napokat kívánunk! " /> 2015. január 16-án, pénteken került sor a hagyományos farsangi bálra, amelyet az iskola vezetősége és szülőbizottsága szervezett. A jó hangulatú mulatságon a Party Boys zenélt. Mindenkinek köszönjük a részvételt és további víg farsangi napokat kívánunk! " /> 2015. január 16-án, pénteken került sor a hagyományos farsangi bálra, amelyet az iskola vezetősége és szülőbizottsága szervezett. A jó hangulatú mulatságon a Party Boys zenélt. Mindenkinek köszönjük a részvételt és további víg farsangi napokat kívánunk! " />





.jpg)
Hálásan köszönjük mindazoknak, akik személyi jövedelemadójuk 3,5%-át a Márton Áron Egyesület javára ajánlották fel. Támogatásuk révén továbbra is diákjaink javát szolgáló oktatási, kulturális és közösségi programokat valósíthatunk meg.
Az elmúlt tanévben az FK színeiben szereplő fiatal labdarúgóink nemcsak a tanulmányi feladataikban, hanem a sportpályán is helytálltak.