A Hargita megyei Pszichopedagógiai Tanácsadó Központ munkatársai Hargita megye Tanfelügyelőségével karöltve fókuszcsoportos kutatást szerveztek végzős diákok érettségi vizsgához, tanuláshoz való viszonyulásáról, amelyből az egyik beszélgetés a Márton Áron Gimnázium dokumentációs is információs központjában zajlott 2015. május 13-án.
Kivitelezők: Bartha Dalma szociológus HMNTEK tervezési, moderátori, Erőss Piroska tanfelügyelő pedig csoportszervezési feladatokat vállalták.
A kutatás célja:
|
· ismereteket szerezni arról, milyen érzésekkel, gondolatokkal viseltetik az érettségire készülő diák a közeledő vizsgákkal kapcsolatosan |
A kutatás módszere: fókuszcsoportos beszélgetés.
Hálásan köszönjük mindazoknak, akik személyi jövedelemadójuk 3,5%-át a Márton Áron Egyesület javára ajánlották fel. Támogatásuk révén továbbra is diákjaink javát szolgáló oktatási, kulturális és közösségi programokat valósíthatunk meg.
Az elmúlt tanévben az FK színeiben szereplő fiatal labdarúgóink nemcsak a tanulmányi feladataikban, hanem a sportpályán is helytálltak.