Kenyeres Mátyás X.B osztályos tanuló első helyezést ért el a XXII. TUDEK-en
Március 8–10. között Marosvásárhelyen, a Bolyai Farkas Elméleti Líceumban szervezték meg a 𝐗𝐗𝐈𝐈.Tudományos Diákkörök Erdélyi Konferenciáját, 𝐚 𝐓𝐔𝐃𝐄𝐊-et. A megmérettetésen Kenyeres Mátyás X.B osztályos tanuló első helyezést ért el a Történelem, helytörténet és néprajy szekcióben. Díját dr. Dávid László egyetemi tanártól, a verseny központi bizottságának elnökétől vehette át, aki szintén iskolánk diákja volt.
Kenyeres Mátyás kutatásának címe Szakrális könyvek használata a 19–20. századi Homoródalmáson, ennek eredményeit bemutathatja a TUDOK Kárpát-medencei döntőn.
Hálásan köszönjük mindazoknak, akik személyi jövedelemadójuk 3,5%-át a Márton Áron Egyesület javára ajánlották fel. Támogatásuk révén továbbra is diákjaink javát szolgáló oktatási, kulturális és közösségi programokat valósíthatunk meg.
Az elmúlt tanévben az FK színeiben szereplő fiatal labdarúgóink nemcsak a tanulmányi feladataikban, hanem a sportpályán is helytálltak.