A biológia tantárgyverseny megyei szakaszán nagyon szép eredményekkel tértek haza diákjaink.
Március 18-án került sor az Országos Biológia Tantárgyverseny megyei fordulójára a székelyudvarhelyi Tamási Áron Gimnáziumban.
Iskolánk 7 diákkal vett részt ezen:
Hompoth Beáta-Karina (IX. C), Horváth Henrietta (IX. C), Barabás -Tófalvi Zselyke (IX. F), Bomher Örs (X. E), Bálint Szilárd (X. F), Juhász Péter (X. F), Nagy Helén (XI. C)
Dicséretben részesültek:
Hompoth Beáta-Karina és Nagy Helén
I. helyezést ért el Bomher Örs, aki továbbjutó a verseny országos szakaszára.
Felkészítő tanáraik: Barta Mónika, Kovács Krisztina, Antal Tünde
Gratulálunk!
Hálásan köszönjük mindazoknak, akik személyi jövedelemadójuk 3,5%-át a Márton Áron Egyesület javára ajánlották fel. Támogatásuk révén továbbra is diákjaink javát szolgáló oktatási, kulturális és közösségi programokat valósíthatunk meg.
Az elmúlt tanévben az FK színeiben szereplő fiatal labdarúgóink nemcsak a tanulmányi feladataikban, hanem a sportpályán is helytálltak.