Két diákunk továbbjutott az országos szakaszra a logika, érveléstan és kommunikáció tantárgyversenyen
2024. március 23-án zajlott a székelyudvarhelyi Kós Károly Szakközépiskolában a megyei szintű tantárgyverseny társadalomtudományokból. Iskolánkat logika, érveléstan és kommunikáció tárgyból két tanuló, míg pszichológiából hat tanuló képviselte. A diákok kísérő tanára dr. Tódor Imre.
A tantárgyversenyen logika, érveléstan és kommunikációból mindkét résztvevő tanuló dobogós helyezést ért el: Ferencz Kincső első helyezést. András Tímea a második helyezést érte el. Mindkét tanuló továbbjutott a tantárgyverseny országos szakaszára, amleyre április 27.-május 1. között kerül sor Nagybányán. A tanulók felkészítő tanára dr. Tódor Imre.
Pszichológiából a hat résztvevő tanulóból hárman értek el helyezést: Halász Kinga-Emőke a második helyezést, Buzás Szilárd a harmadik helyezést, míg György Lóránd dicséretben részesült. Felkészítő tanáruk Szász-Heron Amália-Kinga.
Gratulálunk tanulóinknak és további sikereket kívánunk Kincsőnek és Tímeának az országos szakaszra!
Hálásan köszönjük mindazoknak, akik személyi jövedelemadójuk 3,5%-át a Márton Áron Egyesület javára ajánlották fel. Támogatásuk révén továbbra is diákjaink javát szolgáló oktatási, kulturális és közösségi programokat valósíthatunk meg.
Az elmúlt tanévben az FK színeiben szereplő fiatal labdarúgóink nemcsak a tanulmányi feladataikban, hanem a sportpályán is helytálltak.