Kiváló eredményekkel tértek haza a döntőn résztvevő diákjaink.
Április 12 és 14 között zajlott Kecskeméten a XXXV. Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos döntője. A döntőbe Kárpát medence 44 megyéjéből jutottak a legjobbak a februárban rendezett megyei fordulókon, 11 évfolyamról 734 tanuló.
Iskolánkból továbbjutottak Csomós Dávid (IX.E), László Csongor (X.E)), Bodor Mátyás (X.E) és Benedek Márton (XII.E). Bodor Mátyás nem tudott részt venni a döntőn, a többiek eredményesen tértek haza:
Csomós Dávid I. helyezést ért el, László Csongor 24. és Benedek Márton a 11. helyen végzett a népes mezőnyben.
A felkészítő tanárok: Keresztes Olivér, Páll Olga, Csapó Hajnalka.
Iskolánk az összesített megyei eredmények alapján elnyerte a vidéki gimnáziumok kategóriában a legjobb 4 osztályos címet.
Hálásan köszönjük mindazoknak, akik személyi jövedelemadójuk 3,5%-át a Márton Áron Egyesület javára ajánlották fel. Támogatásuk révén továbbra is diákjaink javát szolgáló oktatási, kulturális és közösségi programokat valósíthatunk meg.
Az elmúlt tanévben az FK színeiben szereplő fiatal labdarúgóink nemcsak a tanulmányi feladataikban, hanem a sportpályán is helytálltak.