Iskolánk Nova csapata szép eredményt ért el a BBTE Üzleti Tanácsadó Versenyén.
Április 19-21. között zajlott a Középiskolások Üzleti Tanácsadó versenye a Bábeș-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézete szervezésében. A kolozsvári fordulóra továbbjutott 14 csapatot négy csoportba osztották. Minden csoportból a legjobbak jutottak a döntőbe.
Iskolánkból a Nova csapat, Izsák Adél (XII.F), Ladó Viktória (XII.F) és Melles Márk Előd (XII.E) csoportmásodikként dicséretben részesült, valamint a közönségdíjat is elhozták.
Gratulálunk!
Hálásan köszönjük mindazoknak, akik személyi jövedelemadójuk 3,5%-át a Márton Áron Egyesület javára ajánlották fel. Támogatásuk révén továbbra is diákjaink javát szolgáló oktatási, kulturális és közösségi programokat valósíthatunk meg.
Az elmúlt tanévben az FK színeiben szereplő fiatal labdarúgóink nemcsak a tanulmányi feladataikban, hanem a sportpályán is helytálltak.