A Szegedi Tudományegyetem Természettudományi és Informatikai Karának Fizika Intézete által szervezett, Fizika Napja 2025 rendezvény keretében került sor, az Eötvös Loránd Fizikai Társulat által meghirdetett regionális Budó Ágoston Fizikai Feladatmegoldó Verseny eredményhirdetésére.
A versenyen, Csongrád-Csanád vármegye, Bács-Kiskun vármegye, Békés vármegye, Jász-Nagykun-Szolnok vármegye, valamint Vajdaság és Erdély iskoláiból 150 középiskolás tanuló vett részt.
Iskolánkból, Mihály Szabolcs IX. D osztályos tanuló, aki részt vett a versenyen, meghívást kapott a díjkiosztó ünnepségre és 6.díjban részesült.

Gratulálunk Szabolcsnak!
Irányító tanár: Albert Éva
Hálásan köszönjük mindazoknak, akik személyi jövedelemadójuk 3,5%-át a Márton Áron Egyesület javára ajánlották fel. Támogatásuk révén továbbra is diákjaink javát szolgáló oktatási, kulturális és közösségi programokat valósíthatunk meg.
Az elmúlt tanévben az FK színeiben szereplő fiatal labdarúgóink nemcsak a tanulmányi feladataikban, hanem a sportpályán is helytálltak.