Filmfesztivált alapítottunk! 2025. május 26-án került sor az I. Márton Áron FilmFesztiválra a Márton Áron Főgimnázium MAGHázában
A fesztiválon 24 rövidfilm került vetítésre, a filmeket iskolánk 11.A, 11.B, 12.A, 12.B osztályos tanulói készítették, a fesztivált is szervező dr. Boda-Székedi Eszter irányításával.
Köszönjük a diákoknak a kreativitással teli, vagány filmeket!
Köszönjük a zsűritagoknak – Juhász Ágota, Kassay Anna, Borviz Norbert, Daczó Dénes – a támogató, ösztönző véleményezést!
Köszönjük a Fahéj Design-nak a fesztivál kabaláját!
Találkozunk jövőre is!






Hálásan köszönjük mindazoknak, akik személyi jövedelemadójuk 3,5%-át a Márton Áron Egyesület javára ajánlották fel. Támogatásuk révén továbbra is diákjaink javát szolgáló oktatási, kulturális és közösségi programokat valósíthatunk meg.
Az elmúlt tanévben az FK színeiben szereplő fiatal labdarúgóink nemcsak a tanulmányi feladataikban, hanem a sportpályán is helytálltak.