A Márton Áron Főgimnázium 12.D osztályos tanulói az iskola másképp héten a Csíkszentgyörgyi Gál Sándor Általános Iskola nyolcadikos diákjainak mutatták be iskolánkat.
Először az iskola történetéről, Márton Áron életéről hallhattak a vendég diákok, majd az iskolánkban zajló eseményekről, megnézhették az iskola dísztermét, múzeumát, majd betekintést nyerhettek iskola biológia laborjába, néhány kémiai kísérletet figyelhettek meg és végül közös teázással zárták a napot!

Organizăm din nou concursul regional de competențe lingvistice în limba română, pentru elevi maghiari NON RECUSO LABOREM!, EDIȚIA a II-a, la data de 28 mai 2025, ora 10.00.