Miután 2025. december 3-án , első díjat szerzett az iskolánk csapata a városi bajnokságon, 2026. január 13-án, a Márton Áron Főgimnázium szervezésében, került sor a lányok kézilabdabajnokságának megyei szakaszára.
Organizăm din nou concursul regional de competențe lingvistice în limba română, pentru elevi maghiari NON RECUSO LABOREM!, EDIȚIA a II-a, la data de 28 mai 2025, ora 10.00.