Megyei első hely a lányok megyei kézilabdabajnokságán

2026-01-13

Miután 2025. december 3-án , első díjat szerzett az iskolánk csapata a városi bajnokságon, 2026. január 13-án, a Márton Áron Főgimnázium szervezésében, került sor a lányok kézilabdabajnokságának megyei szakaszára.

Megyei első hely a lányok megyei kézilabdabajnokságán
Itt fölényes győzelmet aratva, ismét első helyen végeztek, továbbjutva a zóna szakaszra, ahol Hargita megyét képviselik majd, további 5 megye képviselőivel versengve.
További szép sikereket kívánunk nekik.
A csapat tagjai:
  • Tóth Dóra XIIB
  • Csorba Adrienn XIIB
  • Balog Pál Hanna XIIC
  • Manea Noémi XIIC
  • Gál Anna-Ilka XIID
  • Pál Anita Vivien XIE
  • Erőss Eszter IXD
  • Nagy Bianka XIF
  • Urus Zsanett XIIC
  • Nagy Emília Mária IXA
  • Szőcs Edina XB
  • Kiss Beáta IXC
Concurs Non recurso laborem!
2025-04-12

Organizăm din nou concursul regional de competențe lingvistice în limba română, pentru elevi maghiari NON RECUSO LABOREM!, EDIȚIA a II-a, la data de 28 mai 2025, ora 10.00.