A 26. alkalommal megrendezett TUDEK-en (Tudományos Diákkörök Erdélyi Konferenciája) iskolánkat három diák képviselte három különálló pályamunkával, és örömmel számolhatunk be arról, hogy mindannyian továbbjutottak a Kárpát-medencei döntőbe! A versenyre 2026. január 31-én kerül sor az online térben.
Iskolánkat az alábbi diákok képviselték:
Diákjaink mindannyian továbbjutottak a 2026. március 27-28-án, Pécsett, a Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziumában és Kollégiumában megrendezendő TUDOK (Tudományos Diákkörök XXVI. Kárpát-medencei Konferenciája) döntőjébe.
Szívből gratulálunk tanulóink kimagasló teljesítményéhez és mentoraink odaadó munkájához! Sok sikert kívánunk a TUDOK döntőben, valamint a további tudományos pályájukon!
Köszönjük a Márton Áron Egyesületnek a konferencián való részvételünkhöz nyújtott anyagi támogatását!

Hálásan köszönjük mindazoknak, akik személyi jövedelemadójuk 3,5%-át a Márton Áron Egyesület javára ajánlották fel. Támogatásuk révén továbbra is diákjaink javát szolgáló oktatási, kulturális és közösségi programokat valósíthatunk meg.
Az elmúlt tanévben az FK színeiben szereplő fiatal labdarúgóink nemcsak a tanulmányi feladataikban, hanem a sportpályán is helytálltak.