Iskolánk idén először vett részt a Aranka György Nyelv- és Beszédművelő Versenyen, amelyet Kolozsváron, az Apáczai Csere János Elméleti Líceumban rendeztek meg március 20-22 között.
Gratulálunk Sára Veronikának és Vezsenyi Zselykének, akik az írásbeli feladatlap sikeres megoldását követően, a szabadon választott és a kötelező vers igényes előadásával kategóriájukban dicséretben részesültek!
Versenyzőink:
Édes anyanyelvünk: Ambrus-Mátyás Kincső, Kolcsár Tímea
Szép beszéd: Erőss Eszter, Fazakas Zsanett
Versben bujdosó: Sára Veronika, Vezsenyi Zselyke
Büszkék vagyunk rátok!
Csonta Noémi magyartanár
Organizăm din nou concursul regional de competențe lingvistice în limba română, pentru elevi maghiari NON RECUSO LABOREM!, EDIȚIA a II-a, la data de 28 mai 2025, ora 10.00.