Idén első alkalommal vett részt iskolánk a Fiatalok a Nemzetért Alapítvány által szervezett "Ott, ahol múlt él- Barangolás a magyar emlékezet földjén" című Kárpát-medencei tanulmányi versenyen.
A 2025. novemberétől kezdődő 3 fordulón át tartott a vetélkedő.
Az első fordulóban, a csapatok kvízkérdésekre válaszoltak megadott időn belül. Összesen több mint 100 csapat vett részt, iskolánkból négy.
A második fordulóban az 50 továbbjutó csapat egy szabadon választott emlékhelyről:
készített pályamunkát.
A 2026. március 27-én, Budapesten megrendezésre kerülő Kárpát-medencei döntőbe iskolánkból két csapat jutott be. Itt a triók különböző történelmi és nemzeti emlékhelyekről és a hozzájuk kapcsolódó eseményekről kellett megmutassák tudásukat, bizonyítsák kreativitásukat és a csapaton belüli együttműködést.
Elért eredményeink:

Köszönjük felkészítő tanáruknak, Nagy Veronkának a hónapokon át tartó kitartó munkáját.

Köszönjük a Márton Áron Egyesületnek az anyagi támogatást!
Hálásan köszönjük mindazoknak, akik személyi jövedelemadójuk 3,5%-át a Márton Áron Egyesület javára ajánlották fel. Támogatásuk révén továbbra is diákjaink javát szolgáló oktatási, kulturális és közösségi programokat valósíthatunk meg.
Az elmúlt tanévben az FK színeiben szereplő fiatal labdarúgóink nemcsak a tanulmányi feladataikban, hanem a sportpályán is helytálltak.