Március 2.-án rendezték meg a Zrínyi Ilona matematika verseny idei (2012.évi) kiírásának díjkiosztással egybekötött ünnepélyes eredményhirdetését.
A nyolcadik osztályos korcsoportban – folytatva az elmúlt években mutatott ragyogó szereplést – iskolánk tanulója, Papp Andrea Kinga az első helyen végzett, így részt vehet majd a Kecskeméten megrendezendő Kárpát-medencei döntőn. Ugyancsak első díjat nyert a nyolcadik osztályosok csapatversenyében iskolánk háromtagú csapata: Papp Andrea Kinga, Péter Dalma és Fülöp Bendegúz, akik valamennyien Páll R. Olga tanárnő tanítványai ötödikes koruktól fogva. A rendezvényen díjazták még a jó helyezést elért Bartis Zsolt és Váncsa Réka VI. osztályos és Lukács Áron Zsolt VII. osztályos tanulókat is, akiknek felkészítő tanáruk Tamási Csaba illetve Csapó Hajnalka volt. Mindannyiuknak őszintén gratulálunk!
Hálásan köszönjük mindazoknak, akik személyi jövedelemadójuk 3,5%-át a Márton Áron Egyesület javára ajánlották fel. Támogatásuk révén továbbra is diákjaink javát szolgáló oktatási, kulturális és közösségi programokat valósíthatunk meg.
Az elmúlt tanévben az FK színeiben szereplő fiatal labdarúgóink nemcsak a tanulmányi feladataikban, hanem a sportpályán is helytálltak.