2018. december 11-én XXXI-dik alkalommal szervezték meg Székelyudvarhelyen a TUDÁSZ elnevezésű általános műveltségi vetélkedőt.
7 Hargita megyei és 1 segesvári középiskolás 3 fős csapat mérte össze tudását történelemből, irodalomból, filmművészetből, zenéből, képzőművészetekből és színjátszásból. A Márton Áron Főgimnáziumot Bodó Johanna (XI.B), Császár–Pál Zsombor (XI.E) és Mihály János (XI.B) képviselte, akik első helyen végeztek a rangos megmérettetésen. A sikerhez az is hozzájárult, hogy a XI.B osztály 24 lelkes tanulója részt vett a szereplésben és a szurkolásról gondoskodott. Felkészítő- és kísérőtanár Nagy Veronka volt.


Hálásan köszönjük mindazoknak, akik személyi jövedelemadójuk 3,5%-át a Márton Áron Egyesület javára ajánlották fel. Támogatásuk révén továbbra is diákjaink javát szolgáló oktatási, kulturális és közösségi programokat valósíthatunk meg.
Az elmúlt tanévben az FK színeiben szereplő fiatal labdarúgóink nemcsak a tanulmányi feladataikban, hanem a sportpályán is helytálltak.