A IX.B és a X.D osztályok Kovács Krisztina tanárnő segítségével minikomposztálókat készítettek a Zöld Hét keretén belül.
A IX. B és a X. D osztályok minikomposztálót készítettek Kovács Krisztina biológiatanárnő útmutatása alapján. A tanárnő röviden bemutatta a növényi alapanyagok bomlási folyamatát, illetve alaposan elmagyarázta, mi minden kerülhet a komposztálóba, és mi nem. Két egyforma alakú PET-palackot felhasználva tökéletes körülményeket biztosíthatunk egy ilyen projetkhez, így beltérben - akár az osztályteremben is - kipróbálhatjuk ezt a kísérletet.
Hálásan köszönjük mindazoknak, akik személyi jövedelemadójuk 3,5%-át a Márton Áron Egyesület javára ajánlották fel. Támogatásuk révén továbbra is diákjaink javát szolgáló oktatási, kulturális és közösségi programokat valósíthatunk meg.
Az elmúlt tanévben az FK színeiben szereplő fiatal labdarúgóink nemcsak a tanulmányi feladataikban, hanem a sportpályán is helytálltak.