Október 18. és 20. között a XI.E-nek igen tartalmas Zöld Hete volt.
Hétfő - Hóval kezdődött Zöld Hetünk, így Egyes-kő túránk két évszakosra sikerült.
Kedd - Az osztályban tevékenykedtünk: szelektív kukát, időutazó vonatot készítettünk és elindítottuk a bútorzat rendbetételét is.
Szerda - Bekapcsolódtunk iskolánk Diáktanácsa által szervezett focibajnokságba, utána pedig a csíkszomlyói nyeregben szervezett túrákba, vetélkedőkbe.
Csütörtök - Brassói kiránduláson voltunk, városnézéssel, Cenk túrával.
Péntek - Napunk Korodi Attila polgármester, volt környezetvédelmi miniszter előadásával indult, majd folytattunk a keddi „szálak” elvarrását.
Hálásan köszönjük mindazoknak, akik személyi jövedelemadójuk 3,5%-át a Márton Áron Egyesület javára ajánlották fel. Támogatásuk révén továbbra is diákjaink javát szolgáló oktatási, kulturális és közösségi programokat valósíthatunk meg.
Az elmúlt tanévben az FK színeiben szereplő fiatal labdarúgóink nemcsak a tanulmányi feladataikban, hanem a sportpályán is helytálltak.