Három diákunk jutott tovább a német tantárgyverseny országos szakaszára.
Március 16-án került sor a német tantárgyverseny megyei szakaszára, amelyet a Segítő Mária Római-Katolikus Gimnáziumban rendeztek.
Iskolánkat öt diák képviselte és a következő eredményeket érték el:
I.helyezés: Faur Blanka (XII. osztály), C1-es szint
Felkészítő tanár: Dr. Boda-Székedi Eszter
I. helyezés: Imre-Kedves Orsolya (XII. osztály), B2-es szint
Felkészító tanár: Dr. Boda-Székedi Eszter
I. helyezés: Botár András (X. osztály), B1-es szint
Felkészítő tanár: Márdirosz Barnabás
II. helyetés: Imre-Kedves Réka (X. osztály), B1-es szint
Felkészítő tanár: Dr. Boda-Székedi Eszter
A tantárgyverseny országos szakaszára továbbjutott:
Faur Blanka, Imre-Kedves Orsolya és Botár András.
Gratulálunk diákjainknak és felkészítő tanáraiknak!
Hálásan köszönjük mindazoknak, akik személyi jövedelemadójuk 3,5%-át a Márton Áron Egyesület javára ajánlották fel. Támogatásuk révén továbbra is diákjaink javát szolgáló oktatási, kulturális és közösségi programokat valósíthatunk meg.
Az elmúlt tanévben az FK színeiben szereplő fiatal labdarúgóink nemcsak a tanulmányi feladataikban, hanem a sportpályán is helytálltak.