Iskolánkat három diák képviselte a német tantárgyverseny országos szakaszán.
A német tantárgyverseny országos szakaszának április 20-26. között Târgoviște adott otthont.
Iskolánkat három tanuló képviselte:
Imre-Kedves Réka – X.C osztály
Faur Blanka – XII.C osztály
Imre-Kedves Orsolya – XII.C osztály
Felkészítő tanár: dr. Boda-Székedi Eszter
A verseny Projekt kategóriájában Faur Blanka dicséretet szerzett, valamint elnyerte a Tanügyminisztérium Kiválóság díjat, a német tantárgyverseny országos szakaszán négy egymást követő évben való részvételéért.
Szeretettel gratulálunk!
Hálásan köszönjük mindazoknak, akik személyi jövedelemadójuk 3,5%-át a Márton Áron Egyesület javára ajánlották fel. Támogatásuk révén továbbra is diákjaink javát szolgáló oktatási, kulturális és közösségi programokat valósíthatunk meg.
Az elmúlt tanévben az FK színeiben szereplő fiatal labdarúgóink nemcsak a tanulmányi feladataikban, hanem a sportpályán is helytálltak.