Két ezüst és három bronzérem a IV. Sportolimpián

2018-10-12

(2018 .szeptember  18-21.,Kolozsvár)

Két  ezüst és három bronzérem a IV. Sportolimpián

Huszonnyolc erdélyi magyar középiskola közel hatszáz diákja találkozott az immár negyedik alkalommal megrendezett kolozsvári Sportolimpián, amelynek fővédnökei az idén két legendás olimpikon, a sílövő Tófalvi Éva és a gerelyhajító Ráduly-Zörgő Éva voltak. Iskolánk küldöttsége  az előző években megszokott színvonalon, igen eredményesen szerepelt: a fiúk ezüstérmesek lettek  kosárlabdában és  kézilabdában ,   bronzérmet nyertek a  lány kézilabda  és  kosárlabda csapataink, úszásban pedig Pakot Panna (IX.C)   ugyancsak bronzérmet szerzett 50 méteres gyorsúszásban.Gratulálunk a versenyzőknek, tanáraiknak és mestereiknek , további sok sikert az új tanévben!

Az eseményről bővebben az alábbi linkeken olvashatunk:

https://hargitanepe.eu/csiki-sikerek-a-sportolimpian-2/

http://sportolimpia.ro/eredmenyek/

A Márton Áron Egyesület támogatása
2026-06-18

Hálásan köszönjük mindazoknak, akik személyi jövedelemadójuk 3,5%-át a Márton Áron Egyesület javára ajánlották fel. Támogatásuk révén továbbra is diákjaink javát szolgáló oktatási, kulturális és közösségi programokat valósíthatunk meg.

Labdarúgók az iskolánkban
2026-06-18

Az elmúlt tanévben az FK színeiben szereplő fiatal labdarúgóink nemcsak a tanulmányi feladataikban, hanem a sportpályán is helytálltak.

A Ballagás programja
2026-05-27

A végzőseinket 2026. május 29-én búcsúztatjuk. Ünnepeljenek velünk!