(2018 .szeptember 18-21.,Kolozsvár)
Huszonnyolc erdélyi magyar középiskola közel hatszáz diákja találkozott az immár negyedik alkalommal megrendezett kolozsvári Sportolimpián, amelynek fővédnökei az idén két legendás olimpikon, a sílövő Tófalvi Éva és a gerelyhajító Ráduly-Zörgő Éva voltak. Iskolánk küldöttsége az előző években megszokott színvonalon, igen eredményesen szerepelt: a fiúk ezüstérmesek lettek kosárlabdában és kézilabdában , bronzérmet nyertek a lány kézilabda és kosárlabda csapataink, úszásban pedig Pakot Panna (IX.C) ugyancsak bronzérmet szerzett 50 méteres gyorsúszásban.Gratulálunk a versenyzőknek, tanáraiknak és mestereiknek , további sok sikert az új tanévben!

Az eseményről bővebben az alábbi linkeken olvashatunk:
https://hargitanepe.eu/csiki-sikerek-a-sportolimpian-2/
http://sportolimpia.ro/eredmenyek/

Hálásan köszönjük mindazoknak, akik személyi jövedelemadójuk 3,5%-át a Márton Áron Egyesület javára ajánlották fel. Támogatásuk révén továbbra is diákjaink javát szolgáló oktatási, kulturális és közösségi programokat valósíthatunk meg.
Az elmúlt tanévben az FK színeiben szereplő fiatal labdarúgóink nemcsak a tanulmányi feladataikban, hanem a sportpályán is helytálltak.